Door op 28 mei 2017

Thema avond-ledenvergadering…

Wij nodigen u, leden en belangstellenden, van harte uit mee te doen met de (korte) ledenvergadering en de uitgebreide themabijeenkomst die gehouden wordt op op 7 juni a.s. in ’t Dijckhuis in Vierpolders…

 

 

  • Datum/tijd: woensdag 7 juni van 19:30 tot 22:00 uur (inloop vanaf 19:15)
  • Locatie: ’t Dijckhuis, in Vierpolders (Dijckpotingen 10, 3237 AK)
  • 19:15:         Inloop
  • 19:30 – 19.45: Huishoudelijk deel: Vaststellen verslag van 29 maart 2017  en mededelingen vanuit bestuur en fracties.
  • 20.00 – 21:45: Thematisch deel: waarde van kleine kernen in grotere gemeenten:

o   Korte inleiding over de problematiek: waarin verschilt een kleine kern van de overkoepelende gemeente,

o   Discussie aan 3 aandachtstafels over de aspecten: Onderwijsvoorzieningen, Vervoer op maat, en, meer in algemene zin, Waarde van kleine kernen.

o   Terugkoppeling van de discussies van de 3 aandachtstafels en samenvatting van de conclusies.

Het huishoudelijk deel zal geleid worden door onze afdelingsvoorzitter Bert van Ravenhorst.

Het thematische deel, waarvoor ook de inwoners van de kleine kernen van harte zullen worden uitgenodigd, zal zich voornamelijk richten op de kleine kernen in de afdeling Voorne: Nieuwenhoorn, Tinte, Vierpolders en Zwartewaal en  in verband met de te verwachten grenscorrectie aangevuld met Oudenhoorn. De inleidende presentatie hiervan en de samenvatting van de conclusies zal in handen liggen van Ralph van Hertum, lid van Provinciale Staten in Zeeland, terwijl de discussies aan de 3 aandachtstafels begeleid zullen worden door Bert Broekhuis (Geervliet), Petra Mostert (Oudenhoorn) en Regina Roggeveen (Tinte). De conclusies van deze themabijeenkomst zullen ook gebruikt worden bij het opstellen van de verkiezingsprogramma’s van onze gemeenten op Voorne.

Graag tot ziens op 7 juni en roep je vrienden en kennissen, met name uit de kleine kernen, op aan de themabijeenkomst deel te nemen.

Namens het bestuur, Anneke Lagendijk, secretaris.

En, zoals altijd: moeite om er te komen?
Meld je aan voor de Rode Taxi via voorne@pvda.nl
of 0181-315871